Przychodnię USZY DO GÓRY tworzy zgrany zespół lekarzy dla których praca ze zwierzętami jest pasją, a profesjonalne podejście do ich leczenia priorytetem;

lek. wet. spec. MAGDALENA MOSZCZYŃSKA-GRUDZIEŃ absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie. Dyplom lekarza weterynarii uzyskała w 2006 roku. W 2009 roku ukończyła Studium Psychologii Zwierząt w Katedrze Psychologii Porównawczej i Ewolucyjnej SWPS w Warszawie. W 2014 roku uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie chorób psów i kotów. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach. Jej zainteresowania naukowe to choroby wewnętrzne i psychologia zwierząt. Prywatnie mama Alicji i Marka oraz opiekunka polskiego owczarka nizinnego Falkora.

lek. wet. RENATA KUREK ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie w 2006 roku. Już jako studentka uczęszczała na liczne kursy i konferencje oraz praktykowała w kilku lecznicach weterynaryjnych zdobywając wiedzę praktyczną z zakresu leczenia chorób psów i kotów. Na co dzień w pracy zajmuje się interną psów, kotów, a także gryzoni i zajęczaków. Szczególnym zainteresowaniem darzy kardiologię. Z wielkim zaangażowaniem i oddaniem traktuje każdego swojego pacjenta. Wielka miłośniczka fretek i chomików. Prywatnie jej pasją od wielu lat jest taniec. Uwielbia rodzinne wycieczki oraz wieczory z dobrą lekturą. Mama Wiktorii i Gabrysi, właścicielka jamnika szorstkowłosego o wdzięcznym imieniu Figaro.

lek. wet. DOROTA BRZÓSKA ukończyła studia w 2006 r. na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej warszawskiej SGGW. W 2017 roku uzyskała tytuł specjalisty z zakresu chirurgii weterynaryjnej. W lecznicy zajmuje się chirurgią i diagnostyką obrazową. Od 1998 r. wraz z mężem nurkuje oraz uczy nurkować. Prywatnie posiada w domu świnkę morską, kota, rybki i 2 psy.

dr n. wet. spec. MICHAŁ WĄSOWICZ ukończył studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie w 2006r. W 2010r. uzyskał tytuł specjalisty epizootiologii i administracji. W 2014r. obronił pracę doktorską poświęconą chorobom jamy nosowej i zatok nosowych u kotów. Na co dzień zajmuje się szeroko pojętą wiedzą z zakresu stomatologii weterynaryjnej psów, kotów, królików i gryzoni. Wielką pasją jest stomatologia weterynaryjna oraz anatomia kliniczna zwierząt. Uczestnik wielu kongresów i warsztatów międzynarodowych organizowanych przez European Veterinary Dental College (EVDC), European School for Advanced Veterinary Studies (ESAVS), Polskie Stowarzyszenie Lekarzy Weterynarii Małych Zwierząt (PSLWMZ). Autor licznych doniesień naukowych i artykułów z zakresu stomatologii weterynaryjnej i anatomii klinicznej. Od 2006r. jest nauczycielem akademickim na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Od 2010r. jest członkiem European Veterinary Dental Society (EVDS) oraz European Association of Veterinary Anatomists (EAVA). Wolny czas spędza na rowerze i pieszych podróżach w różnych zakątkach świata. Kolekcjonuje piasek z plaż całego świata.

lek. wet. OLGA NOSZCZYK-KIEŁBASA  absolwentka Wydz. Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie. Studia ukończyła w roku 2004.Począwszy od pierwszego roku studiów zdobywała wiedzę praktyczną i teoretyczną w jednej z ursynowskich lecznic, w której po ukończeniu studiów odbyła też roczny staż. W swej pracy zajmuje się interną, a ze szczególną pasją -dermatologią małych zwierząt.Wiedzę w tym zakresie poszerzała uczestnicząc w licznych konferencjach, warsztatach i kursach dermatologicznych ,a także podczas dwuletniego wolontariatu u dr Kourou Dembele. W roku 2011 ukończyła też podyplomowe studia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym z zakresu Metodologii Badań Klinicznych. Prywatnie mama dwójki dzieci i trzech kotów. Pasjonatka podróży i dobrej książki.

lek. wet. JAKUB BOGUSZEWSKI W 2012 roku ukończył studia na UP w Lublinie, większą część czasu w swojej pracy poświęca tematyce chorób oczu zwierząt towarzyszących. Jego przygoda z okulistyką zwierząt rozpoczęła się 8 lat temu, gdy na 3 roku studiów zaczął uczęszczać do specjalistycznej przychodni weterynaryjnej, gdzie pod okiem wybitnego okulisty weterynaryjnego prof. Ireneusza Balickiego kształcił się już do końca studiów. Od kilku lat konsultuje okulistycznych pacjentów w kilku podwarszawskich i warszawskich lecznicach. Regularnie uczestniczy w krajowych i zagranicznych konferencjach, jest członkiem EESVO Wschodnioeuropejskiego Stowarzyszenia Lekarzy Weterynarii Okulistów. Prywatnie szczęśliwy mąż i tata.

lek. wet. BARTŁOMIEJ SZAL ukończył studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej warszawskiej SGGW. W lecznicy zajmuje się diagnostyką obrazową.

lek.wet. ALEKSANDRA WÓJCIK studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej SGGW ukończyła w 2008 roku. Od 2012 roku współpracuje z lecznicami na terenie Warszawy, wykonując badania kardiologiczne i konsultując pacjentów. Nieustannie poszerza swoją wiedzę z kardiologii i dziedzin pokrewnych.